REGISTREERIMINE ON AVATUD. GRUPID ON VÄIKESED NING TÄITUVAD KIIRESTI. KES EES, SEE SEES!

NB! Kiiretele registreerijatele (kuni 31.05.2023) lisasoodustus kursuse maksumusest 10%!

KELLELE?

Kursusele ootame sügisel kooli minevaid lapsi, liituma on oodatud ka juba esimeses klassi õppivad lapsed.

MILLEKS?

Kooliks ettevalmistaval suvekursusel on põhirõhk suunatud lugemis- ja kirjutamisoskuste arendamisele.

Lugemisoskus ja oskus loetut mõista tagab ja tõstab ÕPIEDU kõikides õppeainetes!

KUIDAS?

Sooritatakse tõhusaid, samas lapse jaoks põnevaid harjutusi häälikanalüüsi kinnistamiseks, kirjutamisoskuse ning lugemise ladususe, õigsuse, ilmekuse ja mõistmise arendamiseks.

Kursuse programmi on sisse võetud ka lõbusaid ülesandeid mälu ning tajude arendamiseks, kuid põhirõhk on suunatud siiski lugemis- ja kirjutamisoskuste arengule.

Kursus toimub augustikuu esimesel nädalal (31.07- 4.08) E-R kell 16.00-18.00. Kõiki MTÜ Tark Õppija kursuseid viivad läbi kõrgharidusega ja kogemustega õpetajad.

KUS?

Tunnid toimuvad Viimsi Huvikeskuse II korruse õppeklassis (Nelgi tee 1).

TASUMINE!

Kursusel osalemise tasu 125€ (5×120 minutit). NB! Kiiretele registreerijatele (kuni 31.05.2023) lisasoodustus kursuse maksumusest 10%!

Soovikorral on kursuse eest võimalik tasuda ka kahes osas. Esimene osa (50%) tuleb tasuda koheselt peale registreerimist ning teine osa (50%) hiljemalt 01.06.2023. Kui soovite tasuda kahes osas, palume see kirjutada ka registreerimisankeedi sõnumi lahtrisse.

REGISTREERIMINE!

Kursusele registreerimiseks palume täita lehekülje allolev ankeet. Registreerimine toimub ettemaksu alusel! Kursusel osalemisest on võimalik loobuda, teatades sellest meile ette (info@tarkoppija.ee) enne 28.06.2023 kuupäeva, sellisel juhul tagastatakse kursuse eest tasutud ettemaks 100% ulatuses. Teatades loobumisest peale 28.06.2023 kuupäeva, ettemaksu ei tagastata.