LOGOPEEDI põhiline ülesanne on kommunikatsioonivõime- suulise ja kirjaliku kõne loome, lugemis- ja kirjutamisoskuse, mõistmisoskuse ning mitteverbaalse suhtlemise arendamine.

Logopeedilist abi võib vaja minna alles kõnelema hakkavatel lastel, koolis käivatel lastel kui ka täiskasvanud inimestel.

Logopeedilisel nõustamisel soovitatakse sobivaid võtteid lapse suulise ja kirjaliku kõne loome ja mõistmisoskuse, lugemisoskuse ning mitteverbaalse suhtlemise arendamiseks.

Logopeedi esmase nõustamise tasu 65€ (kuni 60 minutit). Hinnakiri: https://tarkoppija.ee/hinnakiri/

Logopeedilisel nõustamisel lepitakse kokku ja vajadusel määratakse edaspididised, järjepidevad logopeedi tunnid ehk LOGOPEEDILINE TERAAPIA.

Logopeedilise teraapia tasu 50 € (30-40 minutit). Hinnakiri: https://tarkoppija.ee/hinnakiri/

NB! Logopeed võtab kliente vastu neljapäeviti kell 8.00-13.00. Kell 8.00-9.00 saab Peetri Keskusesse siseneda küljeuksest (Kohvikupoolsel küljel, Omniva pakiautomaadi kõrval).

Logopeedi juurde saate aja broneerida, registreerides end alloleva ankeedi kaudu. Võtame Teiega uuesti ühendust ning broneerime ja kinnitame teenuse ajad!

NB! Kui Klient ei saa broneeritud ajal teenust kasutada, soovib broneeritud ajast loobuda või aja tühistada, kohustub Klient esimesel võimalusel, kuid hiljemalt 24 tundi enne broneeringus Teenuse osutamiseks kokku lepitud aega, teavitama sellest MTÜ Tark Õppija e-mailile: info@tarkoppija.ee. Kui Klient ei tühista broneeringut vähemalt 24 tundi enne broneeringus Teenuse osutamiseks kokku lepitud aega või ei ilmu broneeritud ajal Teenuse osutaja juurde, siis tuleb teenuse eest täismahus tasuda ning Teenuse eest tasutud summa arvestatakse Teenuse osutamiseks valmisoleku kulude katteks!

Registreeri siin: