UUS HOOAEG! REGISTREERIMINE 2024/2025 õppeaasta gruppidesse on AVATUD! 

Grupid on väikesed ja täituvad kiiresti- KES EES SEE SEES!

VÄIKE GRUPP=TULEMUSLIK ÕPE!

Oleme loonud kursuse, mis tõesti annab tulemusi ja toetab õpilase arengut ja valmisolekut. Meie võluvõtmeks on väike grupp ning kiidetud, kõrgharidusega ja kogemustega õpetajad.

Kursus on mõeldud põhikooli lõpuklassi õpilastele, kinnistamaks teadmisi põhikooli matemaatika teemadel ning saavutamaks enesekindlus põhikooli eksami ja gümnaasiumi sisseastumiskatsete sooritamiseks. 

Kursusel läbitavad teemad on kokku pandud viimasete aastate 9.klasside eksamite põhjal:

Põhiteemad:

 • Avaldiste lihtsustamine ja nende väärtuste arvutamine;
 • võrrandite lahendamine;
 • võrrandsüsteemid, võrrandite koostamine teksti põhjal;
 • geomeetria ( tasapinnalised ja ruumilised kujundid);
 • protsentülesanded;
 • diagrammid, tabelid;
 • funktsioonid ja nende graafikud, koordinaatteljestik.

Lisateemad:

 • Tegurdamine;
 • pöördarvud;
 • absoluutväärtus;
 • tõenäosus;
 • mõõtkava.

TÖÖKORRALDUS

Matemaatika kursuse tunnid toimuvad:

I GRUPP: Esmaspäeviti kell 16.30-18.00 (Tartu Ülikooli Raamatukogu). Õpetaja Liis Arras/Grupp on täis! Kõik edasised registreerijad lisatakse kursuse ootejärjekorda ja pakutakse koht, kui keegi osalejatest loobub.

II GRUPP: Teisipäeviti kell 16.30-18.00 (Tartu Ülikooli Raamatukogu). Õpetaja Ülle Puusepp /Grupp on täis! Kõik edasised registreerijad lisatakse kursuse ootejärjekorda ja pakutakse koht, kui keegi osalejatest loobub.

III GRUPP: Kolmapäeviti kell 16.30-18.00 (Tartu Ülikooli Raamatukogu). Õpetaja Liis Arras/ Grupp on täis! Kõik edasised registreerijad lisatakse kursuse ootejärjekorda ja pakutakse koht, kui keegi osalejatest loobub.

IV GRUPP: Esmaspäeviti kell 17.00-18.30 (Tartu Hansa Kool). Õpetaja Ülle Puusepp/ Jäänud üks vaba koht!

Tunnid toimuvad üks kord nädalas, korraga 90 minutit. Koolivaheaegadel ja riigipühadel tunde ei toimu, juba arvestatud kuutasu sisse. Kursus toimub väikeses grupis (8-14 õpilast), mis võimaldab individuaalsemat lähenemist õppeprotsessile. Kõiki MTÜ Tark Õppija kursuseid viivad läbi kõrgharidusega ja kogemustega õpetajad. Kursused alustavad septembrikuust ja kestavad kuni lõpueksamini.

Kursusel osalemise tasu 65€ kuus. Tunnid toimuvad Tartus, Tartu Ülikooli Raamatukogu Konverentsikeskuse klassiruumis ja Annelinnas, Tartu Hansa Koolis.

REGISTREERIMINE

Kursusele registreerimiseks palume täita allolev ankeet. Registreerimine toimub ettemaksu alusel! Kursusel osalemisest on võimalik loobuda, teatades sellest meile ette (info@tarkoppija.ee) enne 01.09.2024 kuupäeva, sellisel juhul tagastatakse kursuse eest tasutud ettemaks 100% ulatuses. Teatades loobumisest peale 01.09.2024 kuupäeva, ettemaksu ei tagastata.

Kursuse eest on võimalik tasuda ka kogu kursuse maksumus korraga (korraga kogu õppeaasta tasu- kuude arv x kuutasu). Tasudes kogu õppeaasta maksumuse korraga, rakendub soodustus 10%! Kui soovite tasuda korraga kogu õppeaasta eest, palume meid sellest registreerimisankeedi sõnumite lahtris teavitada. Aitäh!

Avame grupid, kui registreerinud on vähemalt kaheksa osalejat!

MTÜ Tark Õppija üldtingimused: https://tarkoppija.ee/uldtingimused-kursused/